GARANTII

3-aastane garantii

Oma 60-aastase Land Roveri kogemusega on Bearmach üks Euroopa parimaid Land Roveri järelturu firmasid. Meil on palju ettevõttesiseseid kogemusi, mida jagada ning oleme Land Rovereid varustanud omaenda kaubamärgiga osade ja lisaseadmetega juba aastakümneid. Oleme uhked, et oleme seadnud lati nii kõrgele, kui võimalik ja et meie standardid on nii ranged, et meie tuhanded kliendid üle maailma on enam kui rahul. Kõik meie tooted läbivad karmide nõuetega testid, et kindlustada parim kvaliteet. Seega on meil nüüd hea meel pakkuda tasuta kolmeaastast garantiid suurele osale meie kaubamärgiga toodetele.
Väga harva tuleb ette, et meie toodetega tekib probleeme, ent mõnikord, nagu igas äris, võib juhtuda ootamatusi. Kui Sa peaksid olema rahulolematu oma Bearmachi kaubamärki kandvate osade või lisaseadmetega, võta kohe meiega ühendust. Oled teretulnud helistama meie kvalifitseeritud tehnilisele toele, kes on Sinu jaoks olemas, et probleemist rääkida ning pakkuda nõu ja tuge. Kui probleemi ei saa telefoni teel lahendada, saada lihtsalt osa meile tagasi ja meie hoolitseme ülejäänu eest.
Kui ükskõik millise osa juures ilmneb rikkeid, mille meie kvaliteediinspektsioon 12 kuu järel pärast ostu tuvastada suudab, kas vigase materjali või valmistamise tõttu, parandame või asendame selle tasuta, või maksame selle hinna täies ulatuses tagasi. Ka garantiiaja teise ja kolmanda aasta jooksul pakume vajadusel osa tasuta asendamist. See saadetakse Sulle nii ruttu kui võimalik.

Olulised märkused:
• Sellele pakkumisele kohaldatakse meie tingimusi.
• Nõutav on ostutõend, mille on väljastanud algne müügipunkt.
• Pakkumine ei kehti Land Roveri originaalosadele, remonditud käigukastidele, mootoritele ega käigukastidele.
• Garantiipakkumine ei mõjuta Sinu muid õigusi.

Võid osta oma Land Roverile Bearmach varuosasid ja lisasedmeid rahuliku südamega.