MEIST

MEIST
Eestis on olnud võimalik osta Bearmach Land Rover varuosasid läbi edasimüüjate pea kümmekond aastat.
Alates 2018. aasast on avatud ka firmat ja toodangut tutvustav regionaalne koduleht.

Bearmach on üks suurimaid varuosade ja lisaseadmete veebimüügiga tegelevaid ettevõtteid terves maailmas. Me müüme Land Roveri varuosi ja lisaseadmeid väga mõistliku hinnaga. Niisiis, kui otsid Defenderile uut piduriklotsi või vajab Su Evoque uut põrkerauda, oled õiges kohas – kõik on juba täna veebist tellitav!

Kui vajad enne ostu sooritamist toote asjus nõustamist, on meil ülimalt kogenud ja pühendunud tehniline meeskond, kes suudab pakkuda tehnilist nõu kõikide mudelite varuosade asjus, alates Series’ mudelitest Range Roverini.

Bearmachi soodsad hinnad koos kvaliteedile keskendumisega kindlustavad, et maksad kvaliteedikontrolli läbinud Bearmachi kaubamärgiga osade eest vähem nii OEM osade eest. Me jälgime pidevalt turuhindu, et järjepidevalt pakkuda soodsaid kõrgekvaliteedilisi tooteid.

Juba kuuskümmend aastat oleme olnud pühendunud Land Roveri unikaalsele kaubamärgile ja legendile, varustades kliente Land Roveri originaalosadega, OEM (Original Equipment Manufacturer) osadega ning kvaliteedikontrolli läbinud Bearmachi kaubamärgi varuosadega.

Oleme pühendunud turuliider igaks olukorraks sobivate oma kaubamärgiga osade arendamisel. Sealhulgas oleme arendanud suurima lisaseadmete valiku. Meie tooteid küll matkitakse, aga ei ületata.

Me oleme rahvusvaheline Land Roveri osade maaletooja, kes varustab enam kui 120 riiki. Bearmach on Land Roveri volitatud edasimüüja Euroopas ja varustab Ühendkuningriigi kaitseministeeriumit ning teisi kaitseministeeriume üle maailma.

Kõik teavad, et suurem osa Land Rovereid, mis on kunagi valmistatud, on endiselt sõidus. Meile meeldib mõelda, et oleme aidanud neid sõidus hoida, sest oleme toimetanud keskmiselt 330 000 varuosa kuus rohkem kui 140 riiki, ja pidevalt uusi tooteid arendades tagame, et Sinu Land Rover püsib teel veel palju aastaid!

Hoia oma Land Rover täiuslikus töökorras ja parima välimuse juures, kasutades kvaliteedikontrolli läbinud varuosi ja lisaseadmeid Bearmachilt.